Kirjeldus

Sisi&Joe küünelakk on 15-kemikaalivaba*, vegan ja keskkonnasõbralik! Kas teadsite, et küünelakk ja küünelakieemaldaja sisaldavad sageli erinevaid kemikaale, mis võivad kahjustada teie tervist ja keskkonda?

Sisi&Joe naturaalne ja vegan küünelakk sisaldab 80% loodusliku päritoluga koostisosi, on veeauru läbilaskva ja hingava baasiga ning kõik Sisi&Joe küünelakid on 15-kemikaalivabad. See tähendab, et me eemaldame 15 küsitavat koostisosa, mida leidub mõnedes tavapärastes küünelakkides ja asendame need paremate keskkonnasõbralikemate alternatiividega.

Sisi&Joe kvaliteetsed küünelakid on valmistatud kõrgeimate kvaliteedistandardite järgi ning pakuvad teile ka  lühikest kuivamisaega ja optimaalset vastupidavust!

Kasutamine:

  1. samm: optimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame aluslakiks värvitut lakki. See loob sileda pinna ja kaitseb teie küüsi võimalike värvimuutuste eest intensiivsete värvidega.
  2. samm: kandke õhuke soovitud värvi kiht ja laske sellel hästi kuivada. Tavaliselt piisab ühest kihist Liebe die Naturi kvaliteetsest küünelakist, kuid kui soovid intensiivsemat ja läbipaistmatumat tulemust, võid kanda peale teise õhukese kihi, millel lased ka kuivada.
  3. samm: Katke kuivanud värvikiht õhukese kihiga läbipaistva lakiga, et pikendada laki vastupidavust.

Koostisosad:

15-vaba*: ei sisalda ftalaate (sh dibutüülftalaat (DBP), dietüülheksüülftalaat (DEHP)), tolueen (ka metüülbenseen), ksüleen, kamper, formaldehüüd, formaldehüüdvaiku, etüültosüülamiid, trifenüülfostaat, rosiin, (AOX) , karmiin ja guaniin

Toodetud Austrias.