Kasutajatingimused

1. Ostutingimused
1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Ostja) ja Nenaly Trade OÜ e-poe (edaspidi Müüja) vahel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hind
2.1. Toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
2.2. Kauba hind või kauba saadavus võivad ette teatamata muutuda. E-poes märgitud hinnad kehtivad arve tasumise tähtaja jooksul.
2.3. Ostetud toodete hinnale lisandub tasu transpordi eest vastavalt valitud kauba kättesaamisviisile. Ostjal on võimalik tulla kontorisse ise järgi aadressil Laki 12, Tallinn. Kohapeal saab maksta ka kaardiga või sularahas.

3. Tellimuse vormistamine
3.1. E-poest on võimalik osta interneti teel vaid neid kaupu, mille juures on näha link “Lisa ostukorvi”.
3.2. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.
3.3. Toote tellimus peab olema vähemalt 5 eurot.

4. Toodete eest tasumine
4.1. Pärast tellimuse kinnitamist esitatakse ostjale elektronpostiga arve, millest tuleb tasuda ettemaks 100% summast. Ostja on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele.
4.2. Maksetähtajaks 3 päeva.
4.3. Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui kogu ettemaksuarvel näidatud summa on laekunud Müüja arvelduskontole. Kui raha ei laeku 3 päeva jooksul, siis tellimus ja ettemaksuarve tühistatakse. Tarnetähtaeg algab siis, kui ettemaks on tasutud.

5. Toodete kohaletoimetamine
5.1. Palume enne tellimuse sooritamist kontrollida esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel.
5.2. Tellitud tooted toimetatakse kohale Sinu poolt tellimuse vormistamisel valitud transpordiviisil (koju või postkontorisse, Sulle sobivasse pakiautomaati või tuled ise kaubale kontorisse järele). Kontorisse tuleku korral tuleb aeg eelnevalt kokku leppida. Toote tarnimiseks kasutame Smartpost pakiautomaadi teenust, mis tagab toodetele vajalikul temperatuuril hoiustamise.
5.3. Alates summast 40 eurot tarnitakse kaup SmartPOST pakiautomaati tasuta.
5.4. Väljastame tooted hiljemalt 3 päeva jooksul peale arve laekumist. Siiski anname endast alati parima, et kaubad saaksid väljastatud juba järgmisel päeval.

6. Probleemid tellitud toodetega
6.1. Nenaly Trade OÜ vastutab toodete säilivusaja ja kvaliteedi eest kuni kauba kohaletoimetamise hetkeni.
6.2. Nenaly Trade OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud Ostja-poolse toote mittekorrapärase hoiustamise tagajärjel.
6.3. Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel tuleb saata vastav teade hiljemalt 1 päeva jooksul arvates toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduse avastamisest Nenaly Trade OÜ elektronposti aadressile info@nenaly.eu.
6.4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Nenaly Trade OÜ kulul. Toote eest tasutud summa kantakse Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 1 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

7. Vastutus ja vääramata jõud
7.1. Müüja ja Ostja vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
7.2. Müüja ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

8. Muud tingimused
8.1. Kõiki Müüja külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
8.2. Ostja ja Müüja vahel seoses toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Loodame, et oled meie e-poest tellitud kaubaga rahul ning ootame Sind tagasi!